رونمایی از حلقه هوشمند محصول جدید اپل

فروردین ۱۸, ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۲ ب.ظ

,محصول جدید اپل,محصول جدید اپل ۲۰۱۶,محصول جديد اپل,محصول جدید اپل در سال ۲۰۱۵,محصول جدید اپل ۲۰۱۴,محصولات جدید اپل,محصولات جديد اپل,محصولات جدید اپل در سال ۲۰۱۴,محصولات جدید اپل ۲۰۱۵,معرفی محصول جدید اپل,محصول جدید شرکت اپل,محصول جدید گوشی اپل,محصولات جدید اپل در سال ۲۰۱۵,محصولات جدید اپل ۲۰۱۴,محصولات جدید اپل در ایران,محصولات جدید اپل ۲۰۱۶,محصولات جدید شرکت اپل,New Products Apple 2015,معرفی محصولات جدید اپل,معرفي محصولات جديد اپل,زمان معرفی محصول جدید اپل,تاریخ معرفی محصولات جدید اپل

حلقه هوشمند, کاربردهای حلقه هوشمند اپل, محصولات پوشیدنی

……….

حلقه هوشمند اپل هم از راه رسید!
کمپانی اپل در حال ساخت محصول پوشیدنی جدیدی است که یک حلقه هوشمند بوده و می تواند امکانات جدیدی را در اختیار کاربرانش قرار دهد. در سال های اخیر، اپل علاوه بر تولید و عرضه اسمارت فون، تبلت، لپ تاپ و … به ساخت گجت های فناورانه ای مانند ساعت های هوشمند روی آورده که نگاه های بسیاری را به خود جلب کرده است.

اکنون این کمپانی در حال ساخت محصول پوشیدنی جدیدی است که پتنت آن به ثبت رسیده و مربوط به حلقه هوشمندی است که با اتصال به اسمارت فون یا تبلت می تواند امکانات و قابلیت های جدید و متفاوتی را در اختیار کاربرانش قرار دهد.

اپل در رابطه با این حلقه هوشمند می گوید: « این پوشیدنی هوشمند دارای صفحه لمسی است که با لمس صفحه آن توسط کاربرانش فعال شده و به ارائه خدمات می پردازد. حلقه هوشمند اپل دارای میکروفونی است که دستورات صوتی را ممکن می کند. این گجت پوشیدنی حتی با حرکات دست کاربرانش می تواند پی به نوشته ای ببرد که در حال تحریر است.

حلقه هوشمند,محصولات پوشیدنی, کاربردهای حلقه هوشمند اپل

حلقه هوشمند اپل دارای میکروفونی است که دستورات صوتی را ممکن می کند

اپل در ادامه آورده است : « استفاده از گجت هایی که از قابلیت لمس (تاچ) برخوردارند گاهی اوقات بسیار سخت و همینطور ناکارآمد به نظر می رسد. اما این حلقه هوشمند می تواند دید جدیدی را پیش روی مخاطبان و کاربران قرار داد.

زمانی را تصور کنید که فردی با هر دو دست خود در حال انجام کاری است و دستان او گرفتار هستند، این گجت کوچک در چنین زمان هایی بسیار کارآمد خواهد بود. یا زمانی که کاربران از کار با گجت های بزرگ برای ساعات طولانی خسته شده و نور یا بزرگی صفحه نیز باعث خستگی مضاعف آنها می شود. در این شرایط نبود گجت کوچکی مانند این حلقه پوشیدنی احساس می شود.

البته این طرح فقط یک پتنت بوده و اطلاعات بیشتری از آن در اختیار نیست. از سوی دیگر، این طرح اپل تا عملی شدن و رسیدن به خط تولید و عرضه فاصله زیادی دارد. در نتیجه باید منتظر ماند تا اولین حلقه هوشمند اپل عرضه شود.